Anime-and-Manga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime-and-Manga

Anime and Manga
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Смесен фик...

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
x-Sophie-x
Perv, evil admin >:)
Perv, evil admin >:)
x-Sophie-x


Брой мнения : 358
Points : 12050
Join date : 13.11.2008
Age : 27

Смесен фик... Empty
ПисанеЗаглавие: Смесен фик...   Смесен фик... Icon_minitimeДекември 30th 2008, 03:29

Значи тоя фик го пишем аз и Сиси т.е. Ryuugu_Rena ..
Във фика ще участват аниметата:
Naruto, Vampire Knight, Elfen Lied, Nana, Karin и Bleach.
Фикът е пародия..
Върнете се в началото Go down
https://anime-and-manga.all-up.com/
x-Sophie-x
Perv, evil admin >:)
Perv, evil admin >:)
x-Sophie-x


Брой мнения : 358
Points : 12050
Join date : 13.11.2008
Age : 27

Смесен фик... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смесен фик...   Смесен фик... Icon_minitimeДекември 30th 2008, 03:29

Глава 1

Перверзника Неджи

Неджи както винаги използваше бякугана си, за да гледа мацките по пътя, защото беше доста загорял. Изведнъж погледа му се залепи върху една мацка с доста големи ъ.. гърди xD Той започна да я зяпа, а тя го погледна доста странно, някак си тя усети какво прави той. Неджи веднага се обърна и зазяпа друга мацка, която му беше позната, казваше за Матсумото.
Poor Neji... Неска може би нямаше късмет. И тази мацка го забеляза. Той веднага се обърна, знаеше какво ще се случи с него. Рангику го изглеееда странно, обърна се, после пак го дзяпна. Огледа го отгоре до долу, после пак се объра. След минута пак се втренчи в него с перверзна усмивка на лицето си.
Тя тръгна към него, все още с перверзната усмивка. Вече беше на метър разстояние от него, започна да си прави планове. И тъкмо когато си мислеше, че всичко е перфектно и че няма как да се прецака нещо, Матсумото чу познатия до болка за нея глас...
- Хей, бабоо, кой заглеждаш, о ама ти щеше да го... оле майко..
Това беше Тоширо.. Матсумото го изгледа и той си помисли, че ще го ползва за играчка.. xD
- Оле, бабо не ме изнасилвай моля те.. Ще ти дам пари..
Ранкигу започна да се приближава до него... Тоширо уплашен започна да бяга на къде му падне.. След малко той се озова на земята при Канаме.. Вампирът го погледна и му блесна зъба xD .. Тоширо се изплаши и реши да отиде да се самоубие, защото си мислеше, че целия свят го мрази... Не точно... По скоро всички вампири по тая планета го мразеха. Още от сутринта той беше гонен от де що вампирско има из ... ъъ да кажем града. Дали да го изядат, или да го убият, те го гонеха. Защо ли? И той не знаеше... Започна да се разкарва по един мост и там срещна.. ъъ.. Шин.. той си продупчваше.. ъ.. нали се сещате.. Тоширо започна да зяпа и да не си отлепя погледа от него.. Изведнъж Шин изрева, и погледна към Тоширо..
- Ааа .. ти какво правиш там.. аз тука..правя.. а..ъ..
Тоширо започна да гледа небето и започна да си мисли дали не е хомо.. Шин изрева отново и Тоширо му каза:
- Не гледах тебе бе.. виж ква трева има.. а..ъ..
Но всъщност там нямаше трева имаше асвалт xD.. Тоширо каза първото нещо, което му дойде на ума и то беше:
- Какъв хубав асвалт.. никога не съм виждал такъв преди..
Върнете се в началото Go down
https://anime-and-manga.all-up.com/
x-Sophie-x
Perv, evil admin >:)
Perv, evil admin >:)
x-Sophie-x


Брой мнения : 358
Points : 12050
Join date : 13.11.2008
Age : 27

Смесен фик... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смесен фик...   Смесен фик... Icon_minitimeЯнуари 2nd 2009, 03:58

Глава 2
Болезнения спомен на Рен



Малко по-надалеч, на около 1 километър от моста, се чуваха крясъци.
Те всъщност се чуваха чак на моста, но както и да е.
Рен (Рен Маака) крещеше с една катана в лявата си ръка и обикаляше.

*Спомен*
Секунда преди Рен да си забие зъбите във врата на... да кажем една 35 годишна жена,
която работи в хранителен магазин, се чу странният глас на Тоуширо.
- Леле, не знаех, че тя е педофил. Педофил на хоризонта, педофиииил!
Жената излезе от транса, изрита Рен между краката и тръгна изчервена като домат нанякъде.
Рен се превиваше на земята и реши, че ще си отмъсти и започна да я следи...
- Ще я ухапя аз, така хубаво ще я ухапя, че ще я изям.
Изведнъж той се стъписа.
- Ами ако е отровна... ако ме убие... абе как ще ме убие... тя е тъпа...
Забеляза я. И се запъти към нея. Но изведнъж се замисли.

*В главата на Рен*

Тоя май беше прав. Тя е педофил. Да, педофил. 40 години разлика никак не са малко.
Всъщност може и да са 50. Не знам. 35 - 21 = ?

*Извън главата му*

Рен седна на земята и започна да пише с ноктите си по асвалта.
- 100 години разликааа! - извика радостно той и забрави за отмъщението.
Изведнъж видя как Наруто се... самозадоволяваше... Извика:
- Ъъ... даваш ли да те ухапя, че съм гладен, а ако не дадеш аз пак ще те ухапя, така че се 1 е, нали?
- Не е все едно.
Наруто се ядоса, защото той хареса Рен.
- Расенгаааан!
-Абе не ме нападай... аз съм умен... Нали 35 - 21 е 100? Виждаш ли умен съм. Мога да ти послужа, солетке...
Тоширо се криеше зад един храст и забеляза Рен.
-в ума му-
- Оо, тоя е секси.. Само да ми падне..
*съвзема се*
- Ама такова.. ама.. аз съм хомо.. йее.. знаех си .. както и баща ми е хомо.. ама как ще е хомо.. ама.. той не ми е бащаа.. било е толкова близо да скапоното ми краставо умче.. секунда, аз нямам ум.. блааа.. ще се самоубия тъп баща, тъп тъп тъп.. мразя гоооо..
Тоширо се зачерви и падна на земята и се престори на умрял..
- Любов мояяяяяяя! - крещеше русокосия изрод и сърца хвърчаха от очите му.
Пoлучи ритник. Но това не го спря. След това още 1 ритник. Това вече подейства.
- ТОЯ Е ПЕДОФИИИИИИИЛ! - разкрещя се Наруто и започна да крещи като изнасилено момиченце.
Пристигнаха няколко АНБУ и му забиха един кунай в мъжеството. След това се махнаха.
Рен също се махна.

*Край на спомена*
_________________
Върнете се в началото Go down
https://anime-and-manga.all-up.com/
x-Sophie-x
Perv, evil admin >:)
Perv, evil admin >:)
x-Sophie-x


Брой мнения : 358
Points : 12050
Join date : 13.11.2008
Age : 27

Смесен фик... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смесен фик...   Смесен фик... Icon_minitimeЯнуари 2nd 2009, 04:00

Глава 3
Сексуалността на Тоширо


Връщаме се при Тоширо..
* В главата на Тоширо*
- За да разбера дали съм хомо, трябва да го направя и със мъж и със жена, за да видя как ще ми хареса повече.. Така ще го направя със първия мъж който видя!
*Извън главата му*
Тоширо вървеше и се оглеждаше на всякъде и първия човек, който видя беше Бякуя.. Тоширо се стъписа и незнаеше какво да направи..
* В главата му *
- Как ще го направя с Бякуя, ако го направя, свършен съм. Добре де, няма да е той. Следващия който видя ще е.
* Извън главата му*
- Здравейте Бякуя! Как сте?..
Тоширо се изчерви, защото в главата му се появиха перверзни сцени с Бякуя..
*Ритник от Бякуя*
- Не позволявам да се изчервяваш докато ме гледаш..
- Хай..
Тоширо побягна..
Бякуя остана на мястото си, погледна тъпо, пак погледна нормално и тръгна да търси Рукия. Защо я търсеше ли? Защото сводническата и страна отново се беше показала, а тя лежеще в една от килиите в ареста. Определено нямаше шанс да бъде намерена.
Обратно при Тоширо...
Той продължаваше да търси и гледа, търси и гледа. Но се натъкна на нещото, на което не трябваше да се натъква - Рен Маака, който беше бесен.
Тоширо погледна към Рен и реши да го попита..
- Хей, Рен искаш ли да го направим?
- Махай се от тука.. а?! какво каза ?! кажи пак!
- Аааа нищо не съм казал.. чао чао..
Рен се вбеси още повече и реши да убие някои :D
- Добре ще убия.. Шики (Vampire Knight) само да го набарам.. освен, че ще му изпия гадната кръвчица, ще го убия, освен ако Рима не ме пречука пак.. *сълзи*
Рен започна да търси Шики.. Изведнъж видя Зеро..
- Оо пич ко става?!
Зеро естествено дори не го погледна..
- Добре да караме по същество.. къде е тъпака Шики..
Да не забравя да спомена, че Зеро харесва Шики.. Сори,че тук повечето ги направих обратни :D
-Какво каза?! тъпака ?! Шики ?! ..
-Аа нищо..
Рен отиде на някъде и видя Рима..
- Къде е Шики ?
- Не
- Къде е Шики, ма?!
Рима го погледна и Рен се извини..
Върнете се в началото Go down
https://anime-and-manga.all-up.com/
DarkSoul
Alchemy Freak
Alchemy Freak
DarkSoul


Брой мнения : 110
Points : 11546
Join date : 30.11.2008
Age : 29
Местожителство : В дълбините на ада

Смесен фик... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смесен фик...   Смесен фик... Icon_minitimeЯнуари 4th 2009, 05:28

Чудя се какво ли се къташлука в малките ви мозъчета. Смесен фик... 542152 То аз това вашето въображение никога няма да го имам. Смесен фик... 542152
Върнете се в началото Go down
http://sausaku-4ever.deviantart.com/
Sponsored content





Смесен фик... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Смесен фик...   Смесен фик... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Смесен фик...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime-and-Manga :: Творчество :: ФенФикшън-
Идете на: