Anime-and-Manga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime-and-Manga

Anime and Manga
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневника на един чалгар

Go down 
АвторСъобщение
Ryuugu Rena ~
Perverted Admin
Perverted Admin
Ryuugu Rena ~


Брой мнения : 433
Points : 12159
Join date : 13.11.2008
Местожителство : In my world

Дневника на един чалгар Empty
ПисанеЗаглавие: Дневника на един чалгар   Дневника на един чалгар Icon_minitimeНоември 29th 2008, 22:35

8:00 - Ставам от леглото и поглеждам към плаката на Ками!
8:15 - Пускам си Гергана докат се къпя.
8:20 - Бойлера издаде багажа, треперя от студ, но си пея заедно с Герито!
8:50 - Облякох се, майка ми крещи да изключа тази боза, но аз не я слушам и продължавам да се кълча.
9:00 - Погледнах се в огледалото и си помислих дали малко ботокс в горната устна ще ми отива?!
10:00 - Закъснявам за даскало, но не ми пука, и без това ще ставам чалга звезда!
10:15 - Тръгнах за даскало...Минах покрай сергиите и видях, че Галена е на корицата на Нов Фолк!
10:20 - Купих си го!
10:35 - Не отидох за първия час, а прочетох списанието! Йес, Гери ще прави нов клип!
11:00 - Седнах на пейката в парка и слушам Сияна на уокмена! Казват, че ще е новата Бритни Спиърс!
11:25 - Боби се присъедени...Попита ме дали имам нови картинки на певиците да менкаме.
11:50 - Имах даже и миришещи с мен, но не менкам корици!
12:00 - Решихме най после да отидем на училище...учителя ни се скара и ни изгони в коридора!
12:05 - Седим и слушаме Пресито...
12:10 - Боби ми сподели, че ще си бръсне краката!
12:30 - Учителя ни прибра в час и ни каза, че за наказание трябва да напишем 100 пъти - "Няма да стана чалга певица, дори и да не си оправя правописа"
12:40 - Пауза! В коридора се чува яко чалга...Ахмед се опита да ни продаде ръчни часовници, но мама ми каза, да не му вярвам, защото са крадени.
12:45 - Днес в закусвалнята продават кебапчета и кюфтета. Купих си кебапче и слушам Анелия!
13:00 - С Боби решихме да не отидем за останалите часове. И да хванем пазара...
13:15 - Със зор излязохме от даскало...тъй като скинара се опита да ни ливоса.
13:30 - Минаваме покрай бутките и гледаме плакати на любимките ни...Боби се снима с плаката на Мария - И си подбухна устните като нея! Колко е мъжествен!
13:45 - Искахме да си купим бира, но продавачката ни оплю и каза, че не продава алкохол на малолетни... Ще й кажа аз когато стана чалга звезда!!!
14:00 - На Боби му хрумна идея...Циганина в съседния вход продавал ракия на килограм...
14:15 - Тъй като го нямаше за малко, ние си взехме 3 бутилки ( размер на кока кола) и отпрашихме без да плащаме!
14:30 - Напихме се и послушахме Малина, все пак музиката й е само за тези които са пияни!
14:35 - Боби ми сподели още една негова тайна - Все още е девствен!
14:40 - Стоим и се кълчим!
15:00 - Пушим! - Белия дроб ме заболя!
15:05 - Отидохме на кафе...пуснаха Емилия - скука голяма!
16:00 - Мама ми звъни на джи-ес-ема и ми чете евангелието - защо не съм на даскало?!
16:30 - Свърших с разговора!
17:00 - Прибрах се в къщи и пуснах Райна!
18:00 - Стоя и се кълча!
18:50 - Седнах зад компа...Няям нет!
20:00 - Пуснах пак компа...Веднага се логнах във форума на Планета да не изпусна нещо!
21:00 - Споря с фенче на Биляна!
21:50 - Пиша на латиница...Фък правилата, аз ще ставам пайнер звезда!
22:00 - По планета дават новия клип на Гери, уау, най добрия клип на света, нека направя аз първи темата!
22:20 - Отново го отнесох от V O G U E...
22:25 - Шит, заключиха ми темата!
22:37 - Седя, плача и се кълча едновременно!
22:40 - Скайпа ме изхвърли...тамън си пишех с Борис Дали, малииииии дано да е той!
23:00 - Мама ме пъди от компа, но аз й се зверя, че вече съм голям и ще стоя до колкото си искам! Тя ме наби!
23:15 - В леглото съм и си тананикам - "Нищо общо"
23:30 - Заспах!
Върнете се в началото Go down
http://last.fm/user/Ryuugu_Rena/
 
Дневника на един чалгар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневника на един пънкар
» Десет дена на село на един луд геймър без РС.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime-and-Manga :: Смях, игри и забавление-
Идете на: